پیام مدیر عامل

خلق یا تولید زاییده‌ی ذهن‌های خلاق و ایده‌پرداز است، ذهن‌هایی که دغدغه‌شان پاسخگویی به نیازها و خواسته‌های جامعه و بالا بردن سطح رفاه مردم است. آنچه منجر به تولید و خلق محصولات و خدمات جدید می‌شود، دست یافتن به درک صحیح از همین دو عامل است: ضروری‌ترین نیازهای فعلی جامعه و همچنین ایده‌های کاربردی و قابل اجرای متناظر با آن نیازها.

من به عنوان مدیر عامل در گروه صنعتی هادی پلاستیک، سعی بر آن داشته‌ام تا این نیازها را به بهترین شیوه و در بالاترین سطح ممکن شناسایی کنم و همگام و همراه با تیم تولید محصول، با تکیه به عوامل کلیدی و مهم، در راستای رفع این نیازها گام بردارم. همواره تلاش اعضای گروه صنعتی هادی پلاستیک در جهت ارائه‌ی محصولات و خدمات مرغوب و با کیفیت نسبت به نظایر آن در بازار بوده است.

تیم ما بر پایه‌ی ایمان به شعار "توکل، تفکر، تلاش" همه‌ی نیرویش را در جهت تولید محصولات ایرانی با کیفیت به کار بسته است تا جامعه‌ی ایرانی از مصرف محصولات خارجی بی‌نیاز شود.

آسایش و شادی حق هر ایرانیست؛ شاد باشید و دلی را شاد کنید.

با احترام؛

مدیرعامل شرکت هادی پلاستیک

آقای رستمی
کارخانه گروه صنعتی هادی پلاستیک

معرفی

گروه صنعتی هادی پلاستیک، با بیش از 40 سال سابقه‌ی درخشان و عملی در صنعت قالب‌سازی و تزریق پلاستیک، با به کار‌گیری ماشین‌آلات پیشرفته و به‌روز، و با به کارگیری دانش و تجربه‌‌ی متخصصان این حوزه، آماده‌ی ارائه‌ی خدمات زیر به همکاران و مصرف‌کنندگان گرامی می‌باشد:

- مشاوره‌ی تولید و خرید محصول

- طراحی محصول بر حسب نیاز مشتری

- شبیه‌سازی محصولات

- آنالیز محصولات

- ساخت انواع قالب‌ها 

- تولید قطعات و مونتاژ محصولات خارجی

تیم هادی پلاستیک، با دارا بودن دانش و تجربه‌ی سازمانی و همچنین با در دست داشتن کلیه‌ی لوازم و امکانات مورد نیاز، از اولین گام یعنی ایده‌پردازی، تا گام نهایی، یعنی تولید محصول وارائه به مشتری، همراه شما خواهد بود.